Tantra - Erotické masáže v Brně

Navigation
Ester je zkušená masérka s několikaletou praxí, která nabízí relaxační masáž, erotickou masáž- masáž body to body. Pokud touzis po příjemné společnosti a profesionální masáži, neváhej a prijd.
Smyslné doteky senzitivní masérky, která dokáže probudit všechny Tvé smysly… Masíruji nahá, celým svým tělem, všechny Tvé erotogenní zóny a smyslně dráždím každý kout Tvého těla..
Africká kráska s postavou venuše – to je Kara Pokud chceš okusit kouzlo a doteky exotiky, přijd na masaz do našeho studia. Od Kary můžeš očekávat masaz plnou erotiky a pevných dobre vedených hmatu, ne jen nějaké hlazeni.
Rose je velmi jemná a mazlivá masérka. 
Vanessa, je velmi příjemná masérka, která je vždy velmi pozitivně naladěna a ráda svoji energii předá v průběhu masáže. 
Holly je novou, šikovnou posilou našeho týmu. Stojí za to, vyzkoušet masáž v jejím podání.
Nexie je velmi šikovná masérka, která nedělá jen erotické masáže, ale i tantru. Pokud budete mít zájem o opravdovou tantrickou masáž, neváhejte se objednat k Nexie, která pracuje i na naší druhé pobočce v centru města na Náměstí Svobody, kde je studio vedeno v soukromějším stylu.
Blond slečna Sára s krásnou postavou se Tě velmi ráda ujme a namasíruje celé Tvé tělo.
Šarmantní Ráchel namasíruje celé Tvé tělo svým bujným poprsím.
Kamča je naší horkou novinkou. Andílek, kterému však kouká z očí ďábel. Masáž v jejím podání velice žádaná.
Rusovlasá Ingrid se specializuje na masáž prostaty.  Nebojte se svěřit do jejich šikovných rukou.
Gina je certifikovanou masérkou, avšak v tomto směru je u nás nováčkem.
Ronja je velmi specifická masérka. Určitě přijďte vyzkoušet masáže v jejím provedení.
Nespoutaná a energická Roxy! Přijďte vyzkoušet masáž v jejím podání..
Johanka je velmi šikovná masérka s magickým dotekem…  
Krásná masérka s andělskou tváří a šikovnýma rukama Tě zve na velice příjemnou masáž celého těla.
Jsem hravá i provokativní, andělská i ďábelská! Nabízím erotické a párové masáže celého těla. Přijď zažít vzrušující momenty od první minuty naší masáže. Těším se..
Elen je příjemná a zkušená masérka, pro kterou je masáž potěšením. Relaxačně-erotická masáž, kterou provádí, je jedinečným způsobem, jak se uvolnit, relaxovat a při tom všem, zažít i krásné erotické jiskření. Proměň své touhy ve skutečnost a přijďte si  příjemně odpočinout. věk: 35 výška: 165 cm, váha: 59 kg, prsa: 3
věk: 22 výška: 176 cm, váha: 55 kg, prsa: 3
věk: 24 výška: 163 cm, váha: 60 kg, prsa: 5
Tali je zkušenou masérkou u které můžete hledat velmi příjemnou a vzrušující masáž.
Krásný den přeji. Přijďte si uvolnit tělo i mysl a zažít jiný rozměr vzrušení! ..nabízím své ruce i celé tělo k neuvěřitelně smyslné masáži, kdy pomocí něžných a láskyplných doteků uvolním Vaše tělo a smysly až k vzrušujícímu vrcholu.
Ahoj, říkám si Rafaell a zvu Vás k odpočinku a uvolnění při erotické masáži těla spojené se vzrušující a rafinovanou masáží intimních míst. Neposkytuji sex, ale i přesto – anebo právě proto je čas strávený u mne nevšední erotický zážitek… Přijďte si uvolnit tělo i mysl a zažít jiný rozměr vzrušení.
Menu