Tantra - Erotické masáže v Brně

Navigation
Tereza je naší TOP masérkou! Je o ní známo, že se v masážích přímo vyžívá a není snad člověka, který by odešel po její masáži nespokojen. Využívá svých dlouholetých zkušeností, nabídne Vám krom erotické masáže i spoustu různých jiných druhů, jako například, sportovní, havajské , relaxační, thajské apod… Pokud si ještě nejste stoprocentně jisti, zda jít na takovou masáž, tak Tereza je tou nejlepší volbou!
Vanessa, je velmi příjemná masérka, která je vždy velmi pozitivně naladěna a ráda svoji energii předá v průběhu masáže. 
Holly je novou, šikovnou posilou našeho týmu. Stojí za to, vyzkoušet masáž v jejím podání.
Nexie je velmi šikovná masérka, která nedělá jen erotické masáže, ale i tantru. Pokud budete mít zájem o opravdovou tantrickou masáž, neváhejte se objednat k Nexie, která pracuje i na naší druhé pobočce v centru města na Náměstí Svobody, kde je studio vedeno v soukromějším stylu.
Krásná… exotická…. Amira
Blond slečna Sára s krásnou postavou se Tě velmi ráda ujme a namasíruje celé Tvé tělo.
Šarmantní Adriana namasíruje celé Tvé tělo svým bujným poprsím.
Kamča je naší horkou novinkou. Andílek, kterému však kouká z očí ďábel. Masáž v jejím podání velice žádaná.
Rusovlasá Ingrid se specializuje na masáž prostaty.  Nebojte se svěřit do jejich šikovných rukou.
Gina je certifikovanou masérkou, avšak v tomto směru je u nás nováčkem.
Ronja je velmi specifická masérka. Určitě přijďte vyzkoušet masáže v jejím provedení.
Nespoutaná a energická Roxy! Přijďte vyzkoušet masáž v jejím podání..
Linda je krásnou, něžnou a hlavně zkušenou masérkou. Ale nenechte se oklamat, tato kráska umí při masáži i pěkně zabrat! Ten kdo stojí o masáž od masérky s mírami modelky je tu naprosto dobře!!
Johanka je velmi šikovná masérka s magickým dotekem…  
Tali je zkušenou masérkou u které můžete hledat velmi příjemnou a vzrušující masáž.
Krásná masérka s andělskou tváří a šikovnýma rukama Tě zve na velice příjemnou masáž celého těla.
Krásný den přeji. Přijďte si uvolnit tělo i mysl a zažít jiný rozměr vzrušení! ..nabízím své ruce i celé tělo k neuvěřitelně smyslné masáži, kdy pomocí něžných a láskyplných doteků uvolním Vaše tělo a smysly až k vzrušujícímu vrcholu.
Jsem hravá i provokativní, andělská i ďábelská! Nabízím erotické a párové masáže celého těla. Přijď zažít vzrušující momenty od první minuty naší masáže. Těším se..
Ahoj, říkám si Rafaell a zvu Vás k odpočinku a uvolnění při erotické masáži těla spojené se vzrušující a rafinovanou masáží intimních míst. Neposkytuji sex, ale i přesto – anebo právě proto je čas strávený u mne nevšední erotický zážitek… Přijďte si uvolnit tělo i mysl a zažít jiný rozměr vzrušení.
věk: 24, Prsa č.: 3 Výška:178 cm Barva očí: Hnědé Váha:68 kg
Elen je příjemná a zkušená masérka, pro kterou je masáž potěšením. Relaxačně-erotická masáž, kterou provádí, je jedinečným způsobem, jak se uvolnit, relaxovat a při tom všem, zažít i krásné erotické jiskření. Proměň své touhy ve skutečnost a přijďte si  příjemně odpočinout. věk: 35 výška: 165 cm, váha: 59 kg, prsa: 3
věk: 22 výška: 176 cm, váha: 55 kg, prsa: 3
věk: 24 výška: 163 cm, váha: 60 kg, prsa: 5
Menu