Tantra - Erotické masáže v Brně

Šarmantní Adriana namasíruje celé Tvé tělo svým bujným poprsím.
Kamča je naší horkou novinkou. Andílek, kterému však kouká z očí ďábel. Masáž v jejím podání velice žádaná.
Gina je certifikovanou masérkou, avšak v tomto směru je u nás nováčkem.
Nespoutaná a energická Roxy! Přijďte vyzkoušet masáž v jejím podání..
Linda je krásnou, něžnou a hlavně zkušenou masérkou. Ale nenechte se oklamat, tato kráska umí při masáži i pěkně zabrat! Ten kdo stojí o masáž od masérky s mírami modelky je tu naprosto dobře!!
Johanka je velmi šikovná masérka s magickým dotekem…  
Tali je zkušenou masérkou u které můžete hledat velmi příjemnou a vzrušující masáž.
Krásná masérka s andělskou tváří a šikovnýma rukama Tě zve na velice příjemnou masáž celého těla.
Krásný den přeji. Přijďte si uvolnit tělo i mysl a zažít jiný rozměr vzrušení! ..nabízím své ruce i celé tělo k neuvěřitelně smyslné masáži, kdy pomocí něžných a láskyplných doteků uvolním Vaše tělo a smysly až k vzrušujícímu vrcholu.
Jsem hravá i provokativní, andělská i ďábelská! Nabízím erotické a párové masáže celého těla. Přijď zažít vzrušující momenty od první minuty naší masáže. Těším se..
Ahoj, říkám si Rafaell a zvu Vás k odpočinku a uvolnění při erotické masáži těla spojené se vzrušující a rafinovanou masáží intimních míst. Neposkytuji sex, ale i přesto – anebo právě proto je čas strávený u mne nevšední erotický zážitek… Přijďte si uvolnit tělo i mysl a zažít jiný rozměr vzrušení.
věk: 24, Prsa č.: 3 Výška:178 cm Barva očí: Hnědé Váha:68 kg
věk: 23 výška: 170 cm, váha: 60 kg, prsa: 2
Elen je příjemná a zkušená masérka, pro kterou je masáž potěšením. Relaxačně-erotická masáž, kterou provádí, je jedinečným způsobem, jak se uvolnit, relaxovat a při tom všem, zažít i krásné erotické jiskření. Proměň své touhy ve skutečnost a přijďte si  příjemně odpočinout. věk: 35 výška: 165 cm, váha: 59 kg, prsa: 3
věk: 22 výška: 176 cm, váha: 55 kg, prsa: 3
věk: 24 výška: 163 cm, váha: 60 kg, prsa: 5
Menu